• Wpisów: 16
  • Średnio co: 87 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 07:01
  • Licznik odwiedzin: 2 687 / 1484 dni
 
pablo90
 
Do niedawna uszy przekłuwano zwykłą igłą do szycia. Później dopiero powstały salony, w jakich to można było kupić kolczyki i od razu przekłuć uszy. Technika szybko się zmieniała.

Jak wybrać dobry salon?

Nie jedynie kobiety obecnie noszą kolczyki. Robią to również mężczyźni. Jest w końcu równouprawnienie i każdy może dowolnie ozdabiać swoje ciało. Aby jednak wszystko przebiegło pomyślnie i byśmy byli zadowoleni z usługi, to musimy odpowiednio wybrać salon, w którym założymy po raz pierwszy kolczyki do uszu. Skupmy się na przekłuwanie uszu wrocław. Salonów jest tam dużo. Zapytać warto więc koleżankę, w którym salonie ona była i jakie są jej wrażenia. Czy jest higienicznie, czy pistolet do przekłuwania ma wysterylizowane igły i zakładane przy kliencie, czy obsługa posiada jednorazowe rękawiczki na dłoniach, czy kolczyki są wykonane z odpowiednich i atestowanych tworzyw i najważniejsze – czy panie przekłuwają uszy umiejętnie. Jeżeli źle się je przebije, to ucho nie chce się zagoić. Przeważnie puchnie i pojawia się stan zapalny. Trzeba więc dobrze rozważyć wszystkie możliwości.

Kolczyki ozdobą ciała

rzecz jasna to, w jakim miejscu zakładamy sobie kolczyki, jest naszym indywidualnym wyborem. Kolczyki możemy zakładać bowiem w najróżniejszych miejscach. Jedyną przeszkodą jest nasza pomysłowość oraz wytrzymałość na ból. Lekarze apelują, aby jednak piercing wykonywać z głową. Czasami bowiem młodzi ludzie przekłuwają sobie intymne części ciała i nie myślą o odpowiednich zabiegach higienicznych przekłutych miejsc. Wdaje się infekcja, którą potem bardzo ciężko jest wyleczyć. Najczęściej niestety młody człowiek obawia się powiedzieć o tym komukolwiek, ponieważ przekłucia dokonał bez wiedzy osób dorosłych.

Upiększanie ciała

Piercing może być świetną zabawą i czasami nosi znamiona artyzmu. Trzeba jednak mieć pewien ogólny pomysł i go realizować. Przekłuwanie, dla przekłuwania nie ma najmniejszego sensu.

Nie możesz dodać komentarza.