• Wpisów: 16
 • Średnio co: 85 dni
 • Ostatni wpis: 2 lata temu, 07:01
 • Licznik odwiedzin: 2 615 / 1453 dni
 
pablo90
 

Ponieważ jubilerskie kolczyki w uszach dodają elegancji jak również wdzięku wszystkim kobietom rodzice jeszcze małych dziewczynek decydują się na przekłucie uszu.  Sam proces przebicia jest bardzo prosty i prawie bez bolesny ale ze względu na niebezpieczeństwo zakażenia i wiążące się z tym kłopoty natury zdrowotnej należy obowiązkowo zlecić go specjaliście wyposażonemu w wymagany sprzęt.

Przekłuwanie uszu Wrocław w profesjonalnym salonie zapewnić może wymagane bezpieczeństwo.  W celu należytego zabezpieczenia przed pojawieniem się zagrożeń zdrowotnych, zabieg wykonywany jest przy utrzymaniu odpowiedniej sterylności  i zastosowaniu specjalnie do tego celu polecanego pistoletu i kolczyków.

Samo przekłucie uszu poprzedza zdezynfekowanie płatków i zaznaczenie miejsca, w którym ma znaleźć się kolczyk. Do pistoletu wykorzystywanego do piercingu wkładany jest wcześniej wybrany kolczyk, którego ostrym końcem dokonuje się przestrzelenia ucha. Przed wyborem odpowiedniego kolczyka trzeba koniecznie dowiedzieć się czy jest on wyprodukowany z nie alergicznego tytanu, złota bądź stali chirurgicznej co zapewnia nie tylko szybkie ale ponadto bezproblemowe zagojenie miejsca przekłucia. Ten rodzaj kolczyków jest troszkę grubszy od tradycyjnych modeli ponieważ jego zadaniem jest na tyle rozepchanie dziurki w płatku ucha aby bez kłopotu można było założyć docelową biżuterię. Dzięki specjalnemu zapięciu motylkiem uzyskuje się lepszą cyrkulację powietrza , która jest potrzebna w procesie gojenia. Dla utrzymania pełnego bezpieczeństwa kolczyki przeznaczone do przekłuwania uszu muszą być zapakowane w sterylne opakowania.

przekłuwanie-uszu-wrocław-7.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 • awatar
   
   
  hollister pas cher
  If you go through Hobby Airport, two malls in the area, Almeda and Baybrook aren bad. Baybrook is the far superior mall (13 miles from Hobby, south on I 45). It has better anchor stores, too.
  hollister pas cher http://tvojapluca.rs/most/includes/online.php
   
 • awatar
   
   
  Givenchy online
  Thank you! Highly recommend! Wonderful hipster and great pattern!!
  Givenchy online http://www.caps-log.net/Givenchy/
   
 • awatar
   
   
  ロレックス偽物時計
  ロレックス デイトナ偽物時計:http://www.canot-kayak.qc.ca/rolexwatch.html
  フランクミュラーコピー時計:http://www.iconsinmed.org/cir/franckmullerwatch.html
  オメガ偽物時計:http://oiltechinvest.com/omegawatch.html

  ロレックス偽物時計 http://www.schmidt-curley.com/js/rolexwatchcopy.html