• Wpisów: 16
  • Średnio co: 87 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 07:01
  • Licznik odwiedzin: 2 687 / 1484 dni
 
pablo90
 
Zbliżają się urodziny przyjaciółki, a Ty wciąż nie wiesz, co jej podarować?  poniższe pomysły  z pewnością ułatwią Ci wybór.

1. Personalizowana koszulka
Prezent, które zawsze się sprawdza. Może to być zwykły t-shirt lub stylowa bokserka. Wystarczy, że zamówisz na niej indywidualny nadruk, na przykład ważne dla Twojej przyjaciółki motto życiowe, zabawny tekst z ulubionego filmu czy coś innego, co jest dla niej szczególnie bliskie.

2. Atrakcja w terenie

Czy Twoja przyjaciółka marzy o zrobieniu czegoś, na co zwykle szkoda jej pieniędzy lub zwyczajnie nie ma głowy do zorganizowania przedsięwzięcia? Urodziny to doskonała okazja, aby spełnić jej marzenie! Sesja zdjęciowa u profesjonalnego fotografa, skok na bungee, ostra jazda sportowym samochodem z kierowcą rajdowym  - taką rozrywkę możesz jej zapewnić. Pamiętaj również o tym, aby towarzyszyć przyjaciółce w trakcie tej atrakcji. Dzięki temu nabierze pewności siebie, a jej wspomnienia będą dużo milsze, jeśli będzie w nich również bliska jej osoba.

3. Weekend w europejskiej stolicy

Berlin, Paryż, Londyn - teraz, dzięki tanim liniom lotniczym tego typu wypad jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Przejrzyj promocje, znajdź atrakcyjną ofertę i zamów bilety dla siebie i przyjaciółki. Zaplanuj również nocleg oraz kilka atrakcji na miejscu. Nie musisz na to wydawać fortuny. Spać możecie w hostelu, a jeśli dobrze poszukasz, większość atrakcji będziecie mieć za darmo.

4.  Oryginalna biżuteria

Doskonałym prezentem, który zawsze się sprawdza, jest unikatowa biżuteria artystyczna. Obecnie na rynku można dostać naprawdę wysokiej jakości okazy, wykonane ze srebra,z  dodatkiem kamieni szlachetnych, w pięknych kolorach i wzorach. Zaletą takiej biżuterii jest jej niepowtarzalność - artyści rzadko kiedy wykonują kilka takich samych sztuk. Zobacz na te piękne kolczyki ręcznie robione: www.kuferart.pl/bizuteria,kolczyki,5,11.html

W zależności od budżetu, jakim dysponujesz, wśród powyższych propozycji z pewnością znajdziesz taki, który sprawdzi się w przypadku Twojej przyjaciółki. Pamiętaj, że najlepszy prezent to ten od serca.
girls-344334_640.jpg

Nie możesz dodać komentarza.